top of page

Balıkesir CNC Makine ve Dış Tic.Ltd.Şti.  Hakkında

Şirketimiz 2010 yılında, özellikle Mermer ve Makine sektörüne hitap etmek üzere, sanayi makineleri ve bazı ürünleri ticareti amacıyla kurulmuştur. Yeniden yapılanma çalışmaları sonucunda sadece CNC Eğitimi konusunda faaliyetlerimizi organize edebilmek için Eylül 2019 tarihinde yeni bir firma kurularak, Balıkesir CNC Makine ve Dış Ticaret Ltd.Şti. olarak hizmetlerimize devam etme kararı alınmıştır. Zaman içerisinde farklı alanlarda ürün ve makinelerin ithalatı ve ihracatını yapmış ve yapmaktadır.  Uzman kadromuz ile CNC Tezgah Simulatörleri'ni eğitim sektörüyle buluşturmanın gururunu taşıyoruz.  ​​CNC Takım Tezgahları 

Bir ürünün rakiplerine karşı başarılı olabilmesi için "Daha Kaliteli, Daha Hızlı, Daha Ucuz" şekilde üretilmesi esastır. CNC takım tezgahları da bu özellikleri sağlamada büyük üstünlük getirdikleri için Endüstriyel İşletmelerde yaygın kullanıma sahiptir. Ancak CNC tezgahlar hassas ve pahalı ürünlerdir. Üretim için kullanılmaları büyük üstünlükleri beraberinde getirmektedir.

​Neden CNC Tezgah Simulatörü
CNC Tezgahlarda parça progralama eğitimleri genellikle Teknik Liseler, Mühendislik Fakülteleri ve bazı firmaların Teknik Eğitim Merkezleri tarafında yapılmaktadır. Gerçek CNC Tezgah şartlarında, iş güvenliği sorunu yaşamadan, kesici takım ve iş parçası masrafı olmadan ve yatırım masrafı olarak da gerçeğine kıyasla çok daha düşük bir yatırımla CNC Eğitimi verebilmek, RenAn Information Technology Co.,Ltd. Simulatörleriyle başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Bizden Haberler

NC EDITOR Eğitimi Tamamlandı

 

17 Mayıs 2018 tarihinde, meslek lisesi öğrencilerine verilen Temel CNC Parça Programlama eğitimi başarıyla tamamlanmıştır.

FRANK CAM Torna

 

User-friendly, easy learn and easy use CAD/CAM

Useful. Especially designed for CNC turning operation. Powerful  Innovative design with modern technology. Simple Graphic interface makes it easy to operate.

Metal Expo Eurasia İstanbul Fuarında...

 

Demir, Çelik, Metal Ürünleri ve Üretim Teknolojileri Fuarı,12-17 Eylül tarihlerinde gerçekleştirildi.

Güncel Etkinlikler

Teknik Eğitim günleri Eylül 2018 de düzenlenecektir.

Çözüm Ortaklarımız

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

BALIKESİR MESLEK YÜK.OK.

 

Makine ve Matal Teknolojileri Bölümü ile uygulamalı eğitim işbirliğimizi devam etmektedir.

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Teknik Bilimle Meslek Yüksekokulunda, CNC Programlama Eğitimi verildi.

bottom of page